קצת עליי

שמי דרור כהן ואני אוהב לשפר את חייהם של אחרים באמצעות עיצוב. אני אוהב ללמוד דברים חדשים ואוהב לפגוש אנשים בעלי מוטיבציה שלא מפחדים לשתף את הרעיונות שלהם עם העולם.

 

אני מעצב אוטודידקט ולמדתי הרבה מהתהליכים, המושגים והתיאוריות של UX / UI ועיצוב מוצרים באמצעות השתתפות בסדנאות, קריאת בלוגים והטמעתם על פרויקטים בזמני הפנוי ובעבודה. אני מסתכל תמיד על התמונה גדולה ונהנה לעבוד על מוצרים מקצה לקצה, החל ברעיון וכלה בפיתוח.

תשוקה היא הכל

אם אתה לא נהנה ממה שאתה עושה - תתחיל לזוז! אתה לא עץ.
תעל את האנרגיה שלך למשהו שאתה מאמין בו. אני בר מזל לקבל השראה ומוקף באנשים עם מוטיבציה שנהנים ממה שהם עושים. יש לנו רק כל כך הרבה זמן על פני האדמה לחיות - אז למה לבזבז את זה?

ללמוד כל הזמן

אני תמיד מסתכל על דרכים לאתגר ולשפר את עצמי, ולכן בזמני הפנוי אני אוהב להשתתף בסמינרים, לצרוך לימוד אונליין, לקרוא בלוגים, להתעסק בפרויקטים חדשים ולהשתתף במפגשים.

חבק את היצירתיות שבך

כולם זקוקים למוצא יצירתי כלשהו - אחרת, היינו משתגעים! כשאני לא מעצב, אני כותב מוסיקה ומנגן על כלים שונים, מצייר, מתאמן בחדר כושר, ממציא משחקים, משחק עם הילדים ועוזר לסטארטאפים לממש את הפוטנציאל שלהם בעיצוב.

הישאר צנוע

לא משנה אם אתה הנשיא, המנהל, הומלס או ילד ממוצע ברחוב. התייחס בכבוד לזולת כמו בעצמך מכיוון שבסופו של דבר כולנו בני אדם חולקים את אותם הרצונות והצרכים ומתמודדים כל יום עם הקרבות שלנו. הישאר נאמן לעצמך והישאר נאמן לאחרים.